در دنیایی از انتخاب های بی شماری، هتل ها در حال ساخت خود را به ایستادگی کردن. تم تنگ کمک می کند. تازه افتتاح کتاب و تختخواب در توکیو پیوست جالبترین ناشر کتاب مستقل در شهرستان، شیبویا انتشار و کتابفروشان، به معاون کشیش کتابخانه 1700 قوی آن است، که شما می توانید در بستر قفسه کتاب، خود را بخوانید.

هتل بارسلونا با جایگاه خود مارگوت خانه، با الهام از نماد مد مارگوت تننبائوم فیلم وس اندرسون سلطنتی Tenenbaums را یک گام به جلو رفته است، در حالی که یک هتل زیر آب در کلید غرب، فلوریدا، همچنین برای سال آینده تایید شده است.

8. سازگار با محیط زیست جدی می شود

بلند رفته اند روز هنگامی که استفاده مجدد از حوله و چراغ های اتوماتیک ارائه یک هتل قصر طلایی مشهد سازگار با محیط زیست. استانداردها و معقول، بسیار بالاتر در حال حاضر، به عنوان هتل ها همچنان به ارتکاب به شیوه های پایدار. 16 هتل نیویورک فقط تعهد به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای خود را با 30 درصد در دهه آینده را امضا کردند.

یکی از فوق 16، 1 هتل پارک مرکزی، در حال حاضر آغاز شده به آموزش مهمانان در پایداری - همه دوش یک ساعت شنی پنج دقیقه به منظور یادآوری مهمان مصرف آب هدر رفته است. به خانه نزدیک تر در Cornwall، پروژه عدن یک هتل به طور کامل پایدار در این سال در این نزدیکی هست سنت آستل خوش آمدید.

9. انحصار لوکس جدید است

دو کاباره پاریس با مهر فرهنگی بازگشایی هتل ها مفصل ران در سال 2015. پس از تا حد زیادی غیر قابل دسترس به مردم عادی به طور منظم، آنها در حال حاضر به راحتی کارت زرد - لس BAINS یک پاتوق سابق 80s و 90s hipsters و راک استار خفن، در حال حاضر یک اموال بوتیک، در حالی که سابق 1950s-جاز تبدیل کلوپ شبانه لو مونتانا (محبوب با امثال گریس جونز و جری هال) بازگشایی به عنوان یک هتل قصر طلایی مشهد شش مجموعه طراحی شده توسط دانشمند مد وینسنت Garré.

در لندن، انحصار هنوز هم حاکم، با اعضای باشگاه به عنوان کرم د لا کرم از محل اقامت شهرستان. سال گذشته شاهد باشگاه هنر و باشگاه بیمارستان هتل اتاق باز، در حالی که در سال آینده خواهید دید باشگاه اعضای Devonshire به باشگاه 'در Mayfair باز کردن درب آن به یک نسبتا بزرگ 68 اتاق خواب. سبز اتاق، در چوب سبز، همچنین برای سال آینده قرار، حتی بیشتر انتخابی خواهد بود: این یک هتل به طور خاص برای بازیگران و هنرمندان.