توسط لیدیا رمزیسه مه 3 2016

انجام کسب و کار بیش از وعده های غذایی یک مراسم است که در قرن ها حتی در آن زمان رفته زمانی که مردان مواد غذایی خود را با چاقو خود را speared است - که که تنها از وسایل آنها تا به حال - و هنگامی که آنها استفاده می شود سفره یا آستین خود برای پاک کردن دهان خود دارند. امروز ما کمی متمدن تر. مقررات وجود دارد.

با توجه به مشتریان به صبحانه، ناهار یا شام به مدت طولانی به یک راه موثر برای ایجاد روابط، را به فروش و یا مهر و موم معامله بوده است.

دانش خود را از محصول یا خدمات خود را به موفقیت از غذا ضروری است، اما تا رفتار خود هستند. هتل قصر طلایی مشهد بسیاری از مردم یک فرصت را به خطر اندازد چرا که آنها موفق به استفاده از قوانین و مقررات ناهار خوری خوب است.

دراینجا چند هتل قصر طلایی مشهد قانون اساسی را به تجربه ای لذت بخش است، سودآور و مولد هستند.

مطمئن شوید وظایف خود را به عنوان میزبان. آن است تا شما را به دید که همه چیز خوب پیش برود و که مهمانان خود را راحت می باشد. توجه به هر جزئیات از گسترش دعوت به پرداخت صورتحساب.

از پیش برنامه ریزی در هنگام صدور دعوتنامه است. اجازه می دهد یک هفته برای یک شام کسب و کار و سه روز برای ناهار. مسلم است که تاریخ جامد برای شما است باشد. که ممکن است به نظر می رسد آشکار است، اما اگر شما را مجبور به لغو یا به تعویق انداختن، شما می آشفته و بی احترامی به هم مشتری خود را ظاهر خواهد شد.

یک رستوران است که شما می دانید، ترجیحا یک که در آن شما شناخته شده را انتخاب کنید. بودن اعتماد به نفس از کیفیت مواد غذایی و هتل قصر طلایی مشهد خدمات برگ شما آزاد هستید به تمرکز بر روی کسب و کار. شما باید مطمئن شوید که جو منجر به مکالمه است. به trendiest رستوران ممکن است تا با صدای بلند که شما و مهمان خود را می توانید یک کلمه بیش از ظروف و شام را نمی شنوند.

پاسخ پیش رو برای رزرو. این هیچ وقت به شانس اینکه آیا یا نه شما قادر به گرفتن هتل قصر طلایی مشهد یک جدول به محض ورود خواهد بود. می توان آن را بی دست و پا ترین تلاش برای کشتن زمان و بحث های کوچک در حالی که انتظار برای یک جدول.

اعلام برنامه های خود را با اوایل آن روز و یا ترجیحا روز مشتری خود را قبل از مطمئن شوید که هیچ چیز تغییر کرده است. چیزهایی که اتفاق می افتد و مخلوط یو پی اس رخ می دهد.

زودتر بنابراین شما می توانید به جزئیات آخرین لحظه حضور در. این زمان مناسبی به کارت اعتباری خود را به maitre'd و جلوگیری از ناراحتی که به نظر می رسد به همراه ورود این لایحه است. اگر شما قادر به انجام این کار، بی سر و صدا اجازه سرور خود را می دانید را به چک به شما. اگر این پیشنهادات شکست، برای رسیدن به چک دقیقه آن را در جدول می رسد. پاک کردن همه شک به است که پرداخت.

نگاهی به اتهام به صندلی. با یک نظر - مهمان خود را باید صندلی ممتازی دارند. به عنوان میزبان، را به حداقل نقطه مطلوب - یکی که از دیوار، آشپزخانه و یا دستشویی مواجه است.

اجازه می دهد مهمان خود را به اولین سفارش. شما ممکن است غذاهای خاص نشان می دهد برای شما مفید باشند. سفارش به همان تعداد از دوره به عنوان مهمان خود را، نه بیشتر و نه کمتر، برای تسهیل جریان از غذا.

زمان مناسب برای شروع بحث کسب و کار را انتخاب کنید. صبر کنید تا زمانی که شما سفارش دهید قرار داده اند بنابراین وجود خواهد داشت وقفه کمتری دارند.

اگر الکل با غذا خدمت کرده است، محدود کردن مصرف خود را - حتی اگر حال بارگذاری است انتظار خارج. شراب، آبجو و مشروبات الکلی می توانید زبان را شل کند. شما ممکن است خود چیزهایی گفت: شما در نظر گرفته شده بود را پیدا

رفتار خود را بر روی غذا موفقیت خود را تعیین می کند. اگر شما توجه به جزئیات و هر تلاش برای دید که مشتریان خود را به یک تجربه لذت بخش، آنها فرض می کنیم که شما کسب و کار خود را به همان شیوه اداره کند. قبل از اینکه طولانی آنها خواهد شد دست خود را از غذا خوردن.

© 2016، لیدیا رمزی. همه حقوق محفوظ است. تماس با ما

آیا از قوانین برای قوانین و مقررات holidy هنوز هم شما challnge؟ برای پیدا کردن پاسخ به مسائل گیج کننده هتل قصر طلایی مشهد ترین شما، سفارش یک کپی از کتاب جدید من در کسب و کار هنر برای تعطیلات. اگر شما هنوز هم اشتباه گرفته، من برای راه حل در مورد نحوه رسیدگی کارت های کسب و تعطیلات تماس بگیرید، چگونه رفتار کنند در حزب تعطیلات، پروتکل بارم و درمان مشتری خود را به یک شام کسب و کار در طول فصل