هتل قصر طلایی مشهد و یک راز

به زودی وجود خواهد مکان حتی بیشتر که در آن شما و مشتریان شما می توانید چیز برگر در بهشت لذت بردن از در حالی که تغییر نگرش خود را برای مطابقت با عرض جغرافیایی است. Margaritaville - نام تجاری است که نام خود را از آهنگ امضا جیمی بافت و است که با هدف به پاکت مهمانان در بی خیال، سبک زندگی، جزیره الهام منتقل شده توسط موسیقی خود را - دو خواص رفت و آمد مکرر عمده ای در دو سال آینده را باز کنید، با برنامه ای برای چندین.

Margaritaville ساحل توچال Grand Cayman در - برای اولین بار رفت و آمد مکرر با نام تجاری در کارائیب - است که قرار است باز در اوایل سال 2017. در طول سه ماهه اول سال 2018، اولین مرحله از Margaritaville توچال اورلاندو اولین، دادن نام تجاری حضور هتل در یکی از جهان مقصدهای گردشگری محبوب ترین.

دهانه ادامه یک نرخ ثابت رشد برای نمونه کارها مهمان نوازی بر اساس اورلاندو-Margaritaville منابع، که همچنین شامل باشگاه تعطیلات در سنت توماس و پورتوریکو، پوشاک، کفش، اقلام مواد غذایی، رستوران ها و کافه (با پایگاه حال حاضر بر روی خط کروز نروژی کشتی)، آبجو و ارواح، و یک ایستگاه رادیویی SiriusXM به. جیمی بافت و شریک تجاری خود، جان Cohlan، نگه داشتن سهام مالکیت اکثریت در Margaritaville منابع LLC، متنوع شرکت مدیریت نام تجاری بخش خصوصی برگزار شد. هر یک از هتل Margaritaville و رفت و آمد مکرر خصوصی توسعه یافته و مدیریت می شود.

؛ هتل قصر طلایی مشهد در ژوئن 2010. اولین اموال توسط Margaritaville کازینو توچال، بووژر، (لا)، در سال 2013 به دنبال داشت - Margaritaville باز برای اولین بار اموال خود را - خلیج-جلو، 162 اتاق Margaritaville ساحل هتل در Pensacola، فلوریدا جزیره هتل Margaritaville در کبوتر کرده ام، تن، در کوه های اسموکی در سال 2014. Margaritaville هالیوود ساحل توچال در هالیوود فلوریدا، در سال 2015. و Margaritaville توچال بیلوکسی (خانم)، در ماه ژوئن.

اولین از اموال هالیوود ساحل به ویژه برای نام تجاری قابل توجه بود. در اواخر سال 2015، متوسل 349 اتاق باز درهای خود را، احیای Broadwalk ساحلی تاریخی در شهر فلوریدای جنوبی با یک ویژگی جدید ساخت 175 میلیون $.

این رفت و آمد مکرر با مشخصات بالا با توجه به تامارا Baldanza-دکر، مدیر ارشد بازاریابی Margaritaville کمک کرد صحنه را برای رشد بیشتر،. او گفت: "Margaritaville هالیوود ساحل توچال به یک موفقیت بزرگ بوده است و قطعا کمک به اهرم آگاهی برای هتل ها و استراحتگاه Margaritaville." "ما می دانستیم این ملک خواهد بود چیزی بسیار ویژه است، اما حتی ما با پذیرش رفت و آمد مکرر از مسافران از سراسر جهان دریافت کرده است هتل قصر طلایی مشهد شگفت زده شده است. هر چند مهمان از سراسر آمده است، بازارهای اولیه ما غرب میانه، شرق ساحل، کانادا، امریکا لاتین و انگلستان "