هتل قصر طلایی مشهد

اگر چه بسیاری از پیشرفت های جدید داغ 2017 خواهد تا بهار اعلام نمی شود، پروژه های هیجان انگیز هستند، در واقع، از جوانه تا سراسر جهان است. و کارشناسان در حال حاضر شاهد برخی از روندهای برای سال جدید است.

نائومی Minegishi، ایالات متحده و مدیر فروش توسعه بین المللی در نایت فرانک، گفت: برای خریداران بین المللی به دنبال پروژه های جدید در سال 2017، خدمات ساختمان اهمیت خواهد بود.

بیشتر: توسعه دهندگان غذا به بالا پایان خریداران با ویژگی های برش لبه

او گفت: "چه شده است بسیار محبوب شده با سرویس کامل محل سکونت ملایمت لوکس است." "بسیاری از خریداران سرمایه گذاران و یا صاحب خانه دوم، و آنچه را که واقعا دوست دارم 24 ساعته دربان،، دربان، سالن بدنسازی، و یک سالن عمومی است. ما واقعا در بازاریابی این پروژه، که محبوب شده است اما در حال حاضر مهم تر هستند متمرکز شده است. "

ارین اوکانر، مدیر فروش برای توسعه های جدید در آژانس در لس آنجلس، گفت: رونق در امکانات خواهد شد توسط جمعیت های جدید مهم است که محور "طلب تحولات جدید است."

سه مجموعه از خریداران او گفت که او می بیند از آمدن به بازار می باشد "downsizers، که در یک خانه بزرگ برای سال بوده است و به دنبال ساده،" و همچنین "حرفه ای جوان که سبک زندگی پر مشغله و کسب یک زندگی خوب،" و نسل وای، که تنها از آمدن به بازار، و کسی که "ممکن است از خانه کار می کنند و یا نیاز به یک منطقه خلاق و یا عناصر فضای خلاق است."

در زیر برخی از موضوعات داغ در تحولات جدید که به این گروه از خریداران صحبت می کنند.

هتل ها، آپارتمان هیبریدی

آپارتمانهای مسکونی که بخشی از هتل ها بزرگتر و یا حداقل دارای امکانات هتل مانند استآخرین روند.

در بورلی هیلز، آقای C خوابگاه، راه اندازی در سال 2017 در اوایل، جفت پنج خوابگاه با هتل، آقای C. بورلی هیلز، به ارائه مالکان کیرپیانی نام تجاری مشهور جهان. ساکنان دسترسی به هتل پنج ستاره و "خدمات سفید دستکش" ارائه می دهد هتل، از جمله 24 ساعته دربان داشته باشند. این هتل همچنین اجاره خانه برای صاحبان، برای مالکیت کلید در دست آسان مدیریت خواهد شدآخرین روند.

در بورلی هیلز، آقای C خوابگاه، راه اندازی در سال 2017 در اوایل، جفت پنج خوابگاه با هتل، آقای C. بورلی هیلز، به ارائه مالکان کیرپیانی نام تجاری مشهور جهان. ساکنان دسترسی به هتل پنج ستاره و "خدمات سفید دستکش" ارائه می دهد هتل، از جمله 24 ساعته دربان داشته باشند. این هتل همچنین اجاره خانه برای صاحبان، برای مالکیت کلید در دست آسان مدیریت خواهد شد..